New items
Baltek
Podstawy biologii komórki. Część 2
Chemia w kosmetyce i kosmetologii
Podstawy anatomii człowieka : podręcznik dla studentów
Genetyka
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Obrazy - Katarzyna Smeja-Skulimowska

Wystawa malarstwa Katarzyny Smei-Skulimowskiej

Katarzyna Smeja-Skulimowska - artysta-plastyk od lat mieszka i tworzy w Elblągu. Jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Gdyni Orłowie oraz Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, ukończyła również pedagogikę. Zajmuje się malarstwem sztalugowym oraz ilustracją. Ulubione techniki to olej, akryl, tempera i pastel. Jest autorką licznych wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Organizuje i uczestniczy w plenerach malarskich - krajowych i międzynarodowych. Prowadzi zajęcia z edukacji artystycznej, przygotowuje młodzież do szkół plastycznych oraz Akademii Sztuk Pięknych. Pracuje zawodowo jako pedagog. Prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Wspiera i promuje elblążan, działa charytatywnie.
Wystawa potrwa do końca lutego.

w.bibliotece.pl

Sztuka w architekrurze
Co?Wydarzenie artystyczne
Gdzie?Biblioteka ANS w Elblągu
Aleja Grunwaldzka 137, 82-300 Elbląg
Kiedy?10.10.2022 18:00

Od 3 października zapraszamy do Galerii Filar Sztuki na nową wystawę zatytułowaną:"Sztuka w architekturze".

Autorem wystawy jest Marcin Owczarek - architekt. Na wystawie zaprezentowane będą jego projekty architektoniczne, urbanistyczne oraz designerskie.

Wystawa jest setnym jubileuszowym wydarzeniem Galerii Filar Sztuki.

Wernisaż wystawy odbędzie się 10 października o godz. 18.00.