New items
Negocjacje
Public relations : wizerunek, reputacja, tożsamość
Netter atlas neuroanatomii i neurofizjologii
Edukacja żywieniowa
Public relations : praktyka komunikowania 3.0
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Autopsja Snu
Co?Wydarzenie artystyczne
Gdzie?Biblioteka ANS w Elblągu
Aleja Grunwaldzka 137, 82-300 Elbląg
Kiedy?22.03.2024

Zapraszamy do Galerii Filar Sztuki na nową wystawę zatytułowaną "Autopsja Snu" Aleksandry Mroczkowskiej. Ta fascynująca ekspozycja, to połączenie sztuki i technologii, gdzie artystka wykorzystuje digital painting, czyli rysunek cyfrowy.

Aleksandra Mroczkowska (Mewa), elblążanka, studentka prawa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Hobbystycznie zajmuje się rysunkiem, głównie surrealistycznym. Jest to ucieczka od rzeczywistości, istnienia, obojętności. „Autopsja Snu” pokazuje dwa oblicza marzeń sennych - zarówno te nostalgiczne, wracające korzeniami do najwcześniejszych wspomnień, jak i te, w których już nawet demony są obojętne względem swojego losu.

Unikalne dzieła Aleksandry Mroczkowskiej, przeniosą nas w świat snów i wyobraźni.

Serdecznie zapraszamy do Galerii Filar Sztuki.
Wystawa potrwa do 20 kwietnia.

1Plakat-AutopsjaSnu-min.jpg

Gwiezdne mity

Sandra Stypuła studentka III roku w Instytucie Ekonomicznym ANS w Elblągu jest autorką prac najnowszej wystawy w Galerii Filar Sztuki pt. "Gwiezdne mity".
Wszystkie prace zaprezentowane na wystawie zostały zainspirowane mitologiami i gwiazdozbiorami. Tematem przewodnim jest mitologia grecka i gwiazdozbiory w korelacji ze zwierzętami i znakami zodiaku. Pojawiają się także mity nordyckie, egipskie, chińskie, japońskie i konstelacje powiązane ze zwierzętami. Prezentowane prace zostały w całości wykonane przy wykorzystaniu markerów akwarelowych, tuszy i folii do złoceń.

Wystawa potrwa do 15 września.
Panna-min-min.jpg